| Ostatnio dodane |

3085 odsłonTransped miał w swoim taborze Autosany H9-21, Jelcze PR110D, Jelcze L11, ale i Jelcze PR110M.JP%05, %276 %2026
|
|

16072 odsłonJelcz z firmy Niećko z linii 9. W 1999 odkupiony z MPK Kraków, nr 22013. Kasacja w 2005.JP%05, %275 %2026
|
|

751349 odsłonTak wyglądał start linii 74 w drugiej połowie 2010 roku - na początek jeździły małe autobusy VW i Mercedes T2.JP%05, %268 %2026
|
|

222072 odsłonW 1996 roku wraz z Jelczami M121M i Neoplanami N4020 zakupionymi za obligacje miejskie zostało wprowadzone żółto-czerwono-zielone, wygięte malowanie. Stosowano je w latach 1996-2001. Oryginalny, innowacyjny projekt zapewnił lubelskim autobusom i trolejbusom wyjątkowy wygląd. Nie jest jeszcze do końca pewne czy projekt malowania został opracowany w Urzędzie Miejskim, czy może brali w tym udział producenci autobusów, np. Neoplan Polska. fot. MichhhJP%22, %455 %2026
|
|

09176 odsłonIkarus 260.02 z miasta Pirna w NRD, rocznik 1986, nr taborowy 291, jeździł w Lublinie w latach 1994-2006 na linii 39 (przewoźnik Kłodnicki). Ikarusa zastąpił potem kremowy Mercedes O405. fot. MikeRJP%12, %249 %2026
|
|
| Kategoria |
Albumy |
Pliki |
|
37 |
1,677 |
|
|
16 |
613 |
|
|
35 |
280 |
|
|
7 |
185 |
|
|
2 |
48 |
|
| TechnikaPodzespoły, części, schematy, rysunki i opisy |
|
2 |
38 |
|
|
2 |
42 |
|
|
13 |
134 |
|
|
5 |
30 |
|
|
25 |
111 |
|
|
1 |
17 |
|
|
3 |
9 |
|
|
2 |
5 |
|
| 3,189 plików w 151 albumach i 13 kategoriach z 195 komentarzami oglądanymi 3,046,387 razy |
| Losowe pliki |

20121076 odsłonIkarus na 28. Zdjęcie w 10 lat nabrało wartości nie tylko ze względu na wóz, ale i z racji na tło - w ostatnim okresie wolną przestrzeń w tle zabudowano.Krzysiek Kwiatkowski
|
|

2254832 odsłonZdecydowanie najlepsze wydanie 120stki - doładowany, 220-konny silnik SWT11 w parze ze skrzynią ZF. Dźwięki silnika - pierwszorzędne.JP
|
|

Lokomotywa Siemens EuroSprinter 648 odsłonAutor: Jacek PudłoJP
|
|

2358332 odsłonNowy Mercedes na osiedlu Poręba, na pętli jeszcze pozbawionej wtedy sieci trolejbusowej. fot. MargolJP
|
|

3904309 odsłonNowy Ursus przejeżdża przez Bronowice, mijając wiatę w stosowanym wówczas czerwono-zielonym malowaniu. Na wiosnę 2015 r. na ulicach dominowały już Ursusy i Solarisy, a ostatnie Jelcze odstawione były na zajezdni przez wywozem na Ukrainę.JP
|
|