LBus

LBus to bardzo przydatny program, z którego z chęcią skorzystają miłośnicy komunikacji zainteresowani przebiegiem linii autobusowych i trolejbusowych. Dzięki niemu można poznać historię linii komunikacji miejskiej Lublina począwszy od 1957 roku do stanu obecnego. Trasy poszczególnych linii są naniesione na mapę, co daje możliwość nie tylko przeczytania, ale i zobaczenia, jak wyglądały trasy i gdzie się znajdowały poszczególne pętle, włącznie z już nieistniejącymi. LBus umożliwia zobaczenie i wyobrażenie sobie, jak rozbudowywał się Lublin, a wraz z nim sieć linii.
Istnieje również możliwość naniesienia na mapę sieci trakcyjnej, tras linii sezonowych i nocnych, dzięki czemu można dowiedzieć się, w jakiej części oplatają one Lublin.

ProgramZrzut ekranu programu LBus

  • LBus 2.2.56 - wersja z dnia 16. kwietnia 2010 r. - pobierz (2,7 MB)
  • Dla użytkowników posiadających wcześniejszą wersję - 2.1.53 - została przygotowana aktualizacja - pobierz (0,59 MB)

Niezbędnik

Jeśli program nie chce się uruchomić, ze strony Microsoft pobierz i zainstaluj następujące składniki:

Rozwój aplikacji zależy także od Ciebie!

Jeśli posiadasz stare plany Lublina z lat, które w LBusie nie są jeszcze uwzględnione, to skontaktuj się ze mną przez maila (mikra1985*o2.pl). Z chęcią je opracuję i dodam do pozostałych.

A może masz propozycje zmian w programie - nowe funkcje, lepsza i wygodniejsza obsługa? Zapraszam do komentowania pod tym artykułem.

Znalazłeś błąd w programie, który uniemożliwia normalną pracę? A może trasa jakiejś linii przebiegała inaczej w danym okresie? Wszystkie nieprawidłowości, także te drobniejsze, np. literówki, zgłoś autorowi dodając komentarz do tego artykułu. Możesz też przesłać maila (mikra1985*o2.pl). Jeśli problem dotyczy spraw technicznych, podaj nazwę i wersję systemu operacyjnego, z którego korzystasz.

parajumpers montreal parajumpers femme parajumpers homme moncler montreal timberland femme timberland canada canada goose sale ugg montreal moncler manteau canada goose femme ugg montréal timberland montreal moncler canada canada goose montreal ugg canada
canada goose pris belstaff jakke parajumper jakke uggs sko uggs votter peuterey jakke dame uggs vintersko woolrich parka timberland sko belstaff oslo belstaff jacket canada goose expedition parka dame moncler jacket canada goose expedition parka barbour jakke dame woolrich arctic parka barbour norge canada goose jakke pris timberland boots timberland norge