Przystanek
470 - OSMOLICKA - ZemborzyckaLinia nr 00mKunickiego ( stara pętla przy Mickiewicza ) - Zemborzycka - Osmolicka - Prawiedniki - Polanówka - Żabia Wola - Pszczela Wola - Osmolice - Piotrowice ( POM ) UWAGA! LINIA STREFOWA! SPRAWDŹ ZASIĘG BILETU OKRESOWEGO! |
POWSZEDNI:
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
N | | 19 | 40 | | | | | | | 09 | 29 | 54 | | | | | | | | |
Linia nr dšbplac Wolności - Bernardyńska - Zamojska - 1-go Maja - Kunickiego - Zemborzycka - Osmolicka - ośrodek "Dąbrowa" *** KURSUJE WYŁĄCZNIE W OKRESIE OD 1.V. DO 15.IX. *** |
SOBOTA:
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
N | | | | | 48 | 48 | 51 | 57 | 51 | 51 | 51 | 51 | 48 | 48 | 53 | 47 | | | | |
NIEDZIELE i DNI ŚWIĄTECZNE:
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
N | | | | | 48 | 48 | 49 | 55 | 49 | 49 | 49 | 49 | 48 | 48 | 53 | 47 | | | | |
Linia nr z_aplac Singera - Lwowska - Andersa - Mełgiewska - Gospodarcza - Witosa - Krańcowa - Długa - Mickiewicza - Kunickiego - Zemborzycka - "DĄBROWA" - Osmolicka - Żeglarska - "MARINA" *** UWAGA! OBOWIĄZUJĄ WYŁĄCZNIE BILETY JEDNORAZOWE! *** |
Soboty i dni wolne - kursuje przy sprzyjającej pogodzie
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
N | | | | | | | 05 | 45 | | 16 | 46 | | 15 | 44 | | 23 | 53 | | | |
Linia nr z_a"MARINA" - Żeglarska - Osmolicka - "DĄBROWA" - Zemborzycka - Kunickiego - Mickiewicza - Długa - Krańcowa - Witosa - Gospodarcza - Mełgiewska - Andersa - Lwowska - plac Singera *** UWAGA! OBOWIĄZUJĄ WYŁĄCZNIE BILETY JEDNORAZOWE! *** |
Soboty i dni wolne - kursuje przy sprzyjającej pogodzie
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
N | | | | | | | 30 | | 10 | 40 | | 10 | 40 | | 09 | 49 | | 19 | | |
Linia nr z_bos. Paderewskiego - Choiny - Elsnera - Kompozytorów Polskich - Solidarności - 3go Maja - Kołłątaja - Hempla - Narutowicza - Nadbystrzycka - Janowska - Żeglarska - Osmolicka - "DĄBROWA" *** UWAGA! OBOWIĄZUJĄ WYŁĄCZNIE BILETY JEDNORAZOWE! *** |
Soboty i dni wolne - kursuje przy sprzyjającej pogodzie
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
N | | | | | | | 01 | 42 | | 13 | 44 | | 12 | 41 | | 19 | 49 | | | |
[wstecz]